foto1
Balustrady
foto1
Ogrodzenia
foto1
Usługi spawalnicze
foto1
Usługi Ślusarskie
foto1
Ogrodzenia
pl PL en EN fr FR de DE

Start

#gruemenu.grue

Usługi Ślusarsko-Spawalnicze

#gruemenu.grue

Demontaż Konstrukcji

#gruemenu.grue

Ogrodzenia

#gruemenu.grue

Balustrady

#gruemenu.grue

Meble Industrialne/Loft

#gruemenu.grue

Kontakt

#gruemenu.grue

Bramy/Furtki

Wykonujemy:

  • Bramy i furtki ze stali czarnej

  • Bramy i furtki nierdzewne

  • Bramy i furtki kute

  • Bramy przesówne

Bramy i furtki wejściowe metalowe to jeden z powszechniejszych sposobów wejść na posesję. Ich popularność wynika między innymi z faktu, że są stosunkowo tanie i proste w montażu, można je też postawić na każdym, nawet bardzo nachylonym terenie.

Oferujemy Państwu szeroki wybór bram i furtek. Uniwersalny charakter naszych wyrobów gwarantuje, że każda nasza brama czy furtka doskonale komponuje się z wyglądem posesji.

Najbardziej popularne wypełnienia bram i furtek wykonane są z kształtowników zamkniętych posiadających przekrój kwadratowy a także z prętów, płaskowników, czy np. kątowników. Coraz więcej Klientów decyduje się na zakup bram wykonanych ze sztachet metalowych. Z naszej oferty wybrać można wiele dodatkowych elementów dekoracyjnych, co pozwala dopasować wygląd i styl ogrodzenia do indywidualnych gustów i upodobań.

Aby zabezpieczyć bramę i/lub furtkę przed korozją, można je ocynkować oraz pomalować elektrostatycznie (proszkowo) bądź pomalować specjalną farbą antykorozyjną i farbą do metalu. Oferujemy również malowanie natryskowe.

Na życzenie wykonujemy bramy i furtki z metali kolorowych takich jak aluminium.

Ze względu na szeroki wachlarz rozwiązań i wariantów wykończeń, ceny bram i furtek kalkulowane są indywidualnie po uprzednim, darmowym pomiarze u Klienta.