foto1
Balustrady
foto1
Ogrodzenia
foto1
Usługi spawalnicze
foto1
Usługi Ślusarskie
foto1
Ogrodzenia
pl PL en EN fr FR de DE

Start

#gruemenu.grue

Usługi Ślusarsko-Spawalnicze

#gruemenu.grue

Demontaż Konstrukcji

#gruemenu.grue

Ogrodzenia

#gruemenu.grue

Balustrady

#gruemenu.grue

Meble Industrialne/Loft

#gruemenu.grue

Kontakt

#gruemenu.grue

Bramy, Ogrodzenia, Przęsła

 

Wykonujemy:

  • Ogrodzenia

  • Ogrodzenia ze stali czarnej

  • Ogrodzenia nierdzewne

  • Ogrodzenia kute

  • Ogrodzenia panelowe

  • Słupki ogrodzeniowe

 

Ogrodzenia metalowe to jeden z powszechniejszych sposobów grodzenia działek. Ich popularność wynika między innymi z faktu, że są stosunkowo tanie i proste w montażu, można je też postawić na każdym, nawet bardzo nachylonym terenie, bez problemu omijając drzewo czy słup elektryczny.

Oferujemy Państwu szeroki wybór przęseł ogrodzeniowych. Uniwersalny charakter naszych wyrobów gwarantuje, że każde nasze przęsło ogrodzeniowe doskonale komponuje się z wyglądem posesji. Modułowa budowa zapewnia pełne ogrodzenie terenu przęsłami ogrodzeniowymi.

Najbardziej popularne wypełnienia przęseł ogrodzeniowych wykonane są z kształtowników zamkniętych posiadających przekrój kwadratowy a także z prętów, płaskowników, czy np. kątowników.

Coraz więcej Klientów decyduje się na zakup ogrodzeń wykonanych ze sztachet metalowych. Można wybrać  wiele dodatkowych elementów dekoracyjnych, co pozwala dopasować wygląd i styl ogrodzenia do indywidualnych gustów i upodobań. Aby zabezpieczyć przęsła ogrodzeniowe przed korozją, można je ocynkować oraz pomalować elektrostatycznie (proszkowo) bądź pomalować specjalną farbą antykorozyjną i farbą do metalu. Oferujemy również malowanie natryskowe. Na życzenie wykonujemy przęsła z metali kolorowych takich jak aluminium.

Ze względu na szeroki wachlarz rozwiązań i wariantów wykończeń, ceny przęseł kalkulowane są indywidualnie po uprzednim, darmowym pomiarze u Klienta.