foto1
Balustrady
foto1
Ogrodzenia
foto1
Usługi spawalnicze
foto1
Usługi Ślusarskie
foto1
Ogrodzenia
pl PL en EN fr FR de DE

Start

#gruemenu.grue

Usługi Ślusarsko-Spawalnicze

#gruemenu.grue

Demontaż Konstrukcji

#gruemenu.grue

Ogrodzenia

#gruemenu.grue

Balustrady

#gruemenu.grue

Meble Industrialne/Loft

#gruemenu.grue

Kontakt

#gruemenu.grue

Spawanie Aluminium Częstochowa

Spawanie Aluminium

Chcesz zlecić spawanie aluminium? Nasz zakład spawalniczy to dla Ciebie wykona.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług spawalniczych oferowanych w naszym zakładzie. Wszystkie usługi wykonujemy według najnowszych technik spawalniczych przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i z wykorzystaniem najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Firma Servo-Spaw oferuje nie tylko spawanie konstrukcji metalowych, ale również  aluminium.

Aluminium i jego stopy jako materiały konstrukcyjne mają wiele zalet – są lekkie, odznaczają się wysoką wytrzymałością, dobrą odpornością na korozję i pozwalają się łatwo kształtować. Aluminium świetnie się nadaje do spawania i można je spawać różnymi metodami, jednak najczęściej wykorzystywane jest tutaj spawanie TIG oraz spawanie MIG. Przy spawaniu aluminium trzeba zwrócić szczególną uwagę na reakcję metalu z tlenem i powstający przez nią w szybkim tempie tlenek, który może spowodować wady spoiny. Przy spawaniu aluminium usuwa się najpierw tlenek ze spajanych powierzchni, a dopiero później kończy się proces.

Nowoczesne urządzenia gwarantują bardzo dobrą jakość i trwałość wytwarzanych spoin i łączonych elementów. Dotychczas zrealizowaliśmy już wiele zleceń spawania aluminium. Byli to zarówno indywidualni nabywcy, jak i więksi inwestorzy. Stale rosnąca ilość zleceń i wykonywanych usług spawania aluminium to dowód na wysoką jakość oferowanych usług.

Spawaniem aluminium i wykonanych z nich części pojazdów/maszyn/urządzeń musi zająć się profesjonalista. Jako profesjonalna firma zastosujemy odpowiednie, silniejsze źródła ciepła przy spawaniu bądź też wstępnie podgrzejemy aluminium przygotowując je do spawania.

Będziemy również pamiętali o odpowiednich środkach ochrony ponieważ aluminium przed spawaniem musi być odpowiednio oczyszczone mechanicznie oraz chemicznie aby się nie utleniło a przez to nie straciło swoich właściwości.

Druga rzecz, na jaką należy zwrócić uwagę przy spawaniu aluminium to wydzielanie się wodoru podczas spawania, pierwiastek jest rozpuszczany w ciekłym aluminium, ale przy zastygnięciu może tworzyć pęcherzyki. Dzięki naszemu doświadczeniu żaden z tych problemów nie pojawi się a ty możesz być pewny, że usługa spawania aluminium którą nam zleciłeś będzie wykonana na najwyższym poziomie.

Spawamy i naprawiamy:

  • Miski olejowe

  • Pogięte konstrukcje aluminiowe

  • Części maszyn

  • I wiele innych....